Godziny konsultacji nauczycieli SP w Bezmiechowej Dolnej

L.p Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godziny
 1. Monika Czech wtorek 9:55-10:35
2. Paweł Król piątek 9:50-10:50
3. Justyna Krasulak co druga środa 8:40-9:40
4. Bożena Plezia piątek 11:50-12:50
5. Anna Wnęk wtorek 7:00-8:00
6. Monika Drozdalska – Hołub poniedziałek 7:30-8:00
8. Agnieszka Wańca Środa 13:30-14:30
9. Lucyna Matuszewska poniedziałek 7:40-8:40
10. Zofia Biskup wtorek 8:50-9:50
11. Anna Szal wtorek 14:15-14:45
12. Paulina Jastrząb co druga środa 7:00-8:00
13. Magdalena Krasulak wtorek 13:00-14:00
14. Agata Wójcicka środa 9:00- 10:00
15. Ks. Roman Łobaza środa 16:00-17:00
16. Ks. Grzegorz Bujdasz piątek 18.30-19.00
17. Natalia Paszkowska co drugi poniedziałek 11.45-12.45
18. Iwona Urban środa 15.30-16.00
19. Janusz Kurcoń Wtorek 11:50:12:50

 

Wykaz kółek zainteresowań w SP Bezmiechowa

l.p Nazwa zajęć Termin realizacji prowadzący
1. Kółko szachowe Czwartek 11.50-12.35 p. Paweł Król
2. Kółko sportowe(klasy I-III) Wtorek 12.45-13.30 p. Paweł Król
3. Kółko sportowe(klasy IV-VI) Poniedziałek 13.35-14.20 p. Paweł Król
4. Kółko sportowe(klasy VII-VIII) Piątek 14.30-15.15 p. Paweł Król
5. Kółko języka angielskiego Poniedziałek 13.35-14.20 p. Monika Czech
6. Kółko j. niemieckiego Wtorek 11.50-12.35 p. Agnieszka Wańca

 

Dyżury specjalistów

Pedagog specjalny – p. Anna  Szal – wtorek 11.15-14.45

                                                                  czwartek 8.00-11.00

Psycholog – p. Paulina Jastrząb – środa (naprzemiennie) 12.00-16.00 lub 8.00-12.00

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.