Zima to piękny czas, więc warto uczcić ją zabawą choinkową, która jak co roku, w naszej szkole odbyła się w styczniu. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14.30, a zakończyła o 1900. Uczniowie tańczyli na górnym korytarzu do piosenek puszczanych przez naszego najlepszego dj’a Radosława Noska. Samorząd uczniowski pięknie przystroił całą szkołę. W jednej z klas Rada Rodziców zorganizowała pyszny poczęstunek dla uczniów i nauczycieli.

Zarówno mali, jak i duzi nie mogli doczekać się tej zabawy. Imprezę rozpoczęło wspinanie się pingwinków, reniferów i foczek po krach lodowych na górny korytarz. U rozbawionych dzieciaków można było zobaczyć wspaniałe kostiumy przedstawiające bohaterów z ulubionych bajek oraz całą gamę kotów, kotków
i kociątek. Wspaniały klimat podczas tańca robiły efekty specjalne w postaci kolorowych światełek. Do wspólnej zabawy dołączyli również rodzice, którzy tańczyli wraz z uczniami.  

To była niezapomniana zabawa karnawałowa, podczas której było dużo śmiechu i radości. Każdy z uczniów otrzymał zastrzyk pozytywnej energii, dzięki któremu milej jest chodzić do szkoły i oczekiwać na ferie zimowe, które zbliżają się wielkimi krokami.

Tekst i fot.: Diana Marcyszyn

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.