14 grudnia 2018 r. o godz. 1000 nasi uczniowie mieli okazję przenieść się do rozpalonego słońcem Meksyku, gdzie dręczeni przez okrutnego Gubernatora mieszkańcy czekali na swojego bohatera, który odmieni ich los – Zorro.

Pełnowymiarowa obsada, popisy fechtunku, kostiumy, oprawa muzyczna przygotowana przez jeden z najoryginalniejszych zespołów polskiej muzyki rozrywkowej – Tercet Egzotyczny i scenografia inspirowane meksykańską sztuką ludową złożyły się na doskonały, trwający ponad godzinę spektakl, który nasi uczniowie mogli obejrzeć dzięki internetowemu teatrowi TVP dla szkół.

Wystarczy tylko połączenie z Internetem, aby nasi podopieczni mogli cieszyć się spektaklem na żywo. Takiemu wykorzystaniu technologii w szkole mówimy zdecydowane: TAK!

Tekst: Diana Marcyszyn

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mial: spbezmiechowa1@op.pl
www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.