Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, w piątek 13 stycznia, naszą szkołę odwiedzili goście z Politechniki Rzeszowskiej. Jak co roku przywieźli dla uczniów prezenty.

Pani dyrektor Lucyna Matuszewska serdecznie ich powitała, a zgromadzone na apelu dzieci odśpiewały hymn szkolny. Następnie głos zabrał, przebrany za św. Mikołaja, pan dyrektor Zygmunt Bomba, który podziękował za tak miłe przyjęcie. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców na ręce pana dyrektora złożyli podziękowanie Rektorowi Politechniki Rzeszowskiej za prezenty dla uczniów i pamięć o naszej szkole. 

Następnie każde dziecko zostało obdarowane słodkim podarunkiem. Po rozdaniu prezentów uczniowie wraz z nauczycielami powrócili do swoich zajęć, a goście zostali zaproszeni na poczęstunek. 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.