Dnia 18 marca(wtorek) 2014 roku pięcioro dzieci z zerówki ( Laura Mularz, Amelia Kwiatkowska, Maja Lenartowicz, Oliwier Krasulak, Patryk Barański) wzięło udział w  V Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków pod hasłem „Sprawny i zdrowy przedszkolak”, zorganizowanej przez Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Lesku.

Miejscem sportowych zmagań była hala sportowa Leskiego Gimnazjum do której przybyli przedstawiciele okolicznych przedszkoli wraz ze swoimi  kibicami ( Leska, Hoczwi, Średniej Wsi, Manasterca i Bezmiechowej). Spartakiada rozpoczęła się wspaniałą paradą przedszkolaków, symbolicznym zapaleniem  znicza i odśpiewaniem hymnu – uczestnicy mogli poczuć się jak prawdziwi sportowcy. Występy czirliderek jak i hasło przewodnie imprezy ”każdy dziś to powie, że sport to zdrowie” zagrzewały do walki rywalizujących ze sobą w różnych konkurencjach „olimpijczyków”, którym towarzyszyły ogromne emocje, rywalizacja i chęć zdobycia jak najlepszych wyników. I jak to w sporcie liczyła się szybkość, zwinność oraz precyzyjność z jaką przedszkolaki wykonywały sportowe zadania.

Nasi mali sportowcy bardzo dzielnie walczyli o” trofea”, co udało się bo stanęli na podium zajmując  II miejsce. Z pucharem, medalami, dyplomem, słodyczami  i co najważniejsze uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do szkoły. Serdecznie gratulujemy – BRAWO!!! Życzymy dalszych sukcesów sportowych, bo przecież -„W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH !!!”

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.