Tuż przed rozpoczęciem zimowych ferii w piątek 17 stycznia do naszej szkoły przyjechali oczekiwani goście z Politechniki Rzeszowskiej. Pani kierownik działu socjalnego wraz ze swoimi współpracownikami i kierowcą zawitała do nas ze słodkimi prezentami.

Pani dyrektor Lucyna Matuszewska oraz nauczyciele zgromadzili uczniów i przedszkolaków na apelu szkolnym. Po serdecznym powitaniu głos zabrała pani kierownik, która podziękowała za tak miłe przywitanie oraz złożyła pani dyrektor, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, uczniom i przedszkolakom noworoczne życzenia.

Następnie każde dziecko zostało obdarowane  reklamówką wypełnioną słodyczami. Po rozdaniu słodkości dzieci i przedszkolaki wraz z nauczycielami powróciły do swoich zajęć zaś gości pani dyrektor zaprosiła na poczęstunek. Jak zawsze Rada Rodziców stanęła na wysokości zadania i ugościła bardzo serdecznie. Tym razem smacznym żurkiem wiejskim oraz pierogami. Na deser było wspaniałe ciasto a dla niektórych chętnych znalazło się również “coś na ząb”.

 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.