Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w środę 15 stycznia.

Z wielką niecierpliwością wyczekiwali jej uczniowie, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć różnorodne, urzekające postaci kojarzone ze światem bajek i magii. Urozmaiceniem jak i atrakcją tegorocznego balu było zaprezentowanie przedstawienia pt. „Śpiąca królewna”, w którym główne role odegrały, chętne mamy uczniów i dzieci  naszej szkoły. W asyście p.Zosi Przygórzewskiej, debiutantki mogły zaprezentować swoje aktorskie talenty – a trzeba przyznać, że je posiadają! Zarówno profesjonalna gra, scenografia, jak i kostiumy niewątpliwie  odzwierciedliły klimat, lubianej przez dzieci bajki – gratulujemy udanego występu!

„Bal na królewskim dworze” zapoczątkował zabawę choinkową wszystkim, licznie przybyłym w tym dniu dzieciom. W czasie trwania zabawy był czas na tańce w rytmach ulubionych przebojów i różne konkursy, które poprowadził zaproszony przez Samorząd Szkolny DJ. Uczniowie mieli też poczęstunek, który został dla nich przygotowany przez Radę Rodziców. Wszyscy bawili się jak tylko potrafili i na ile wystarczyło każdemu sił – był to czas niezłej zabawy, lecz wszystko co dobre szybko się kończy”, tak też było tym razem, mimo iż dzieci starsze mogły bawić się dłużej. Zmęczeni lecz zadowoleni uczniowie udali się do domów.

Do zobaczenia za rok!

 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.