Dnia 16 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci  i Dziadzia.

To nadzwyczajne wydarzenie rozpoczęło się od powitania wszystkich przybyłych gości oraz złożenia gorących życzeń z okazji ich święta przez p. dyrektor Lucynę Matuszewską. Pamiętając o tym ważnym święcie, uczniowie  swoim licznie zgromadzonym babciom i dziadkom przygotowali  obszerny  program artystyczny, zaś rodzice zapewnili słodki poczęstunek.

Wnuki  zaprezentowały się  w wielu wierszach, inscenizacjach, piosenkach i tańcach. Za co otrzymali gromkie brawa. Swoimi występami artyści wyrazili wielką miłość, szacunek, dobroć,  serdeczną troskę, ciepło, które otrzymują każdego dnia. Gości przyjęto w pięknej kolorowej scenerii, gdzie na pierwszym planie widoczne było czerwone serce i kosz z kwiatami. Miłym akcentem na zakończenie  spotkania były upominki, które dzieci przygotowały pod opieką wychowawców i obdarowały nimi swoich kochanych gości. Wnuczęta  sprawiły wiele radości Dziadkom. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Po części artystycznej wszyscy wspólnie zasiedli do stołów na słodki poczęstunek.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil  w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu. 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.