Menu

 

Dnia 19 czerwca uczniowie naszej szkoły, korzystając z pięknej pogody, uczestniczyli wraz z nauczycielami i Panią Dyrektor w ognisku szkolnym. To miłe przedwakacyjne popołudnie wypełnione było wspólną zabawą na świeżym powietrzu. Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od pieczenia kiełbasek. Ponadto chłopcy i dziewczyny grali w piłkę, bawili się wspólnie, odpoczywali, rozmawiali.

Czas upłynął bardzo szybko w świetnym nastroju. Spotkanie przy ognisku dostarczyło mnóstwo radości i sprzyjało kształtowaniu pozytywnych relacji w grupie i z wychowawcami.

Pomysł na wspólne spędzanie wolnego czasu w ten sposób okazał się strzałem w dziesiątkę, wszyscy byli bardzo zadowoleni, a zabawa była przednia. Niestety „wszystko, co dobre szybko się kończy” ale nasuwa się jeden wniosek – podobną imprezę na świeżym powietrzu trzeba niedługo powtórzyć:)))

 

Tekst: Bożena Plezia
Zdjęcia: Joanna Latusek

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.