Menu

 

Początek wakacji jest niezwykle radosną chwilą w życiu każdego ucznia. Kończą się obowiązki, poranne wstawanie i lekcje, a rozpoczyna czas beztroski, radości oraz przygód.

W piątek, 21 czerwca 2024 roku, w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Rozpoczęła je Msza Święta w Kościele Parafialnym, po której uczniowie, nauczyciele oraz rodzice udali się do szkoły.

Na początku spotkania Pani Dyrektor Agata Wójcicka przywitała wszystkich obecnych i podsumowała mijający rok szkolny, wyróżniając najważniejsze osiągnięcia uczniów. Podkreśliła również wysiłek i zaangażowanie, jakie wszyscy włożyli w edukację oraz rozwój szkoły.

Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce a także wykazali się szczególną aktywnością w życiu szkoły.

Na szczególną uwagę zasłużyli tegoroczni absolwenci. To oni są uczniami, którzy opuszczają mury naszej szkoły i kończą pewien etap swojego życia, co podkreślała Pani Dyrektor. Przed nimi nowe wyzwania – inne miejsca, koledzy i nauczyciele. Czas dużej zmiany.

Za lata spędzone w tej szkole chłopcy, w słowach uznania, dziękowali wszystkim, którzy odegrali w ich życiu ważną rolę: dyrekcji, nauczycielom, pracownikom obsługi, rodzicom, kolegom i koleżankom z młodszych klas. To dzięki nim mogli się uczyć, rozwijać, śmiać, odnosić sukcesy, czasami porażki;). Chcąc wyrazić swoją wdzięczność ósmoklasiści zadedykowali wszystkim zebranym piosenkę „Szczęśliwej drogi już czas”, a dyrekcji, nauczycielom i pracownikom obsługi wręczyli kwiaty.

O absolwentach nie zapomnieli także uczniowie klasy 7, którzy w krótkich, humorystycznych wierszykach podsumowali ich obecność w szkole. Wręczyli im też drobne upominki, mające przypominać ten szczególny w życiu młodego człowieka czas, jakim była szkoła szkoła podstawowa. 

Zakończenie roku szkolnego przebiegło w radosnej i pełnej wdzięczności atmosferze, pozostawiając wszystkim uczestnikom miłe wspomnienia. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Tekst: Bożena Plezia
Zdjęcia: Joanna Latusek

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.