Menu
 
 
Maj i czerwiec to miesiące, w których obchodzone są rodzinne święta:  26 maja – Dzień Matki, a 23 czerwca – Dzień Ojca.
 
W tym roku w naszej szkole święto Mamy i Taty odbyło się 23 maja. W tym wyjątkowym dniu dzieci z przedszkola oraz uczniowie szkoły słowem, śpiewem i tańcem pragnęli wyrazić swoim rodzicom miłość oraz wdzięczność za ich rodzicielską dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wybacza.
 
Na zakończenie uroczystości dzieci złożyły życzenia oraz wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Były to chwile pełne wzruszeń i miłości.
 
Dzień Mamy i Taty przebiegł w miłej i ciepłej atmosferze.
 
Joanna Latusek
 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.