Menu

 

17 maja br. Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku gościła uczestników Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Na eliminacje przybyli przedstawiciele wszystkich powiatów województwa podkarpackiego. Turniej obejmował uczestników w trzech grupach wiekowych:

grupa I – klasy I-IV,
grupa II – klasy V-VIII,
grupa III – szkoły ponadpodstawowe.
 
Wszyscy przybyli zostali poczęstowani śniadaniem i obiadem. W czasie przerwy mieliśmy możliwość zwiedzenia wspaniale wyposażonego Instytutu Medycznego, w którym kształcą się studenci pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego.
 
Podczas Turnieju naszą szkołę reprezentował Filip Grzejszczyk – laureat eliminacji powiatowych w II grupie. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek, a zwycięzcy będą reprezentować nasze województwo na szczeblu ogólnopolskim.
 
Gratulujemy wszystkim, a szczególnie naszemu uczestnikowi.
 
MDH
 

 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.