Menu
 
Składamy serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły za aktywny udział  zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska „Wesoły Kundelek” w Lesku.
 
Dziękuję również rodzicom, którzy dostarczyli dary do szkoły. Dzięki dużemu zaangażowaniu zgromadziliśmy duże ilości karmy suchej oraz mokrej dla psów i kotów. Po zakończonej zbiórce dary zostały przekazane do schroniska w dniu 02.05.2024 r.
 
Pracownicy schroniska serdecznie Wszystkim dziękują.
 
Joanna Latusek
 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.