Menu
 
10 maja, po raz siódmy w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesku odbył się konkurs „Potyczki Małego Czytelnika”, w którym 11 trzyosobowych drużyn z Leska, Bezmiechowej, Olszanicy i Uherzec Mineralnych wzięło udział.
 
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły, choć pierwszy uczestniczyli w tego typu konkursie, zajęli X oraz II miejsce! Poziom był wyrównany, dlatego między dwoma drużynami odbyła się dogrywka.
Gratulujemy!
 
Dziękujemy również rodzicom uczniów, za przygotowanie ciekawych strojów, przedstawiających bohaterów lektur. 
 
Joanna Latusek
 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.