Menu

 

7 maja odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Dzieci i młodzież startowała w dwóch grupach wiekowych: grupa I – uczniowie klas I -IV szkół podstawowych oraz grupa II – uczniowie szkół podstawowych klas V – VIII. 

Pierwszym etapem turnieju były testy pisemne zawierające 30 pytań. Do finałowego etapu ustnego zakwalifikowało się 5 zawodników, którzy uzyskali najwyższe ilości punktów z testu w etapie pisemnym. 

Naszą szkołę reprezentował Filip Grzejszczyk, który okazał się zwycięzcą etapu powiatowego i będzie brał udział w Turnieju na etapie wojewódzkim.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy!

Szczególne podziękowania dla OSP w Bezmiechowej za zorganizowanie przewozu dla uczestników Turnieju.

MDH

 

 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.