W dniu 20.04.2012r. o godz. 10.00 odbył się V Przegląd Recytatorski: Mój przyjaciel wiersz… w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesku. W przeglądzie uczestniczyły dzieci z naszej szkoły z kl. 0 – III. Uczestników było wielu, ale tylko 8 dzieci otrzymało wyróżnienia. Poziom był wysoki.

Naszą szkołę reprezentowały: Roksanka Józefczyk z oddziału zerowego, która zarecytowała wiersz pt. „Kołysanka” nieżyjącej, miejscowej poetki Marii Czerkawskiej oraz Kasia Latusek z kl. II, która wygłosiła utwór pt. „Smok” Jana Brzechwy. Obie dziewczynki otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe za udział w tym konkursie.

Kamila Matuszewska

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mial: spbezmiechowa1@op.pl
www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.
Galeria