30 maja dzieci z klas 2 i 3 na chwilę zamieniły się w kucharzy. Z okazji Dnia Matki postanowiły przygotować  słodką niespodziankę dla swoich Mam.

Przygotowania rozpoczęły się od umycia rąk. Następnie dzieci zapoznały się z przepisem na  muffinki.  Z ogromnym  zaangażowaniem  rozpoczęły pracę- dokładnie odmierzały składniki, wbijały jajka, wsypywały wiórka czekolady. Wszystko należało wymieszać mikserem- nie ukrywam- miałam obawy co do tego zadania, ale dzieciaki świetnie sobie z tym poradziły. Tak przygotowane ciasto zostało przelane do foremek i wsadzone do piekarnika. 

Podczas pieczenia  w całej szkole unosił się cudowny zapach- dzieci nie mogły  doczekać się  chwili aż udekorują tak przygotowane przez siebie babeczki i wręczą je swoim Kochanym Mamom.

Tekst i zdjęcia:
Agnieszka Wańca

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.