„Choć serduszko jeszcze małe,
Tobie chcę je oddać całe.
Abyś zawsze pamiętała
w nim podziękę zawsze miała.
Za to wszystko co zrobiłaś,
za to, że mnie urodziłaś,
zawsze byłaś mi ostoją
i że jesteś mamą moją.
Ślę życzenia oraz kwiatki
No i miłość w ten Dzień Matki”

 

Dzień Matki to szczególne święto. W tym dniu wszyscy chcemy podziękować swoim Mamom za trud, jaki wkładają  w nasze wychowanie.

We wtorek, 31.05. w naszej szkole dzieci klas 1-3 przygotowały występ z okazji Dnia Matki. Zazwyczaj w tym dniu odbywa się uroczysta akademia, są zapraszani goście,  jednak w tym roku stało się  inaczej. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowali filmik –  niespodziankę, aby w ten sposób  złożyć najlepsze życzenia swoim Mamom.

Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci z klas 2 i 3 tańcząc do piosenki „Despacito”. Następnie pod czujnym okiem pani Zosi każde dziecko wyrecytowało wierszyk dla swojej Mamy.  Klasa 1, choć troszeczkę  stremowana również  wspaniale poradziła sobie z recytacją  wierszyków. Odwagi dodawał pierwszakom pan Janusz. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę  śląc Mamom najlepsze życzenia:

                  „Jesteś dla mnie najpiękniejsza,

                    jak syrena lub królowa,

                   chcę o Tobie pisać wiersze,

                  życzę Ci byś była zdrowa…” 

Wszystkim Mamom życzymy wytrwałości, pociechy z dzieci i przede wszystkim zdrowia!

Tekst i zdjęcia:
Agnieszka Wańca

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.