W naszej szkole można obejrzeć wystawę prac  uczniów klas II- VIII . Są to mini projekty z geografii i edukacji przyrodniczej, które uczniowie przygotowywali w ciągu roku szkolnego 2021/2022. Na zakończenie każdego działu wszyscy chętni uczniowie mogli przygotować swój własny projekt- technika była dowolna.

Wśród prac zobaczymy wulkany, lapbooki z odkrywcami kontynentów, plakaty, atlasy. Dzięki takim inicjatywom uczniowie mogą rozwijać swoją kreatywność i  twórcze działanie.

Wszystkie prace są wyjątkowe i napawają dumą.

Tekst i zdjęcia: 
Agnieszka Wańca

 

 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.