W dniu 5 listopada dzieci z przedszkola i zerówki obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten czas był wspaniałą okazją, aby powspominać ulubionych bajkowych bohaterów, którzy bawią, uczą i pomagają poznać prawdę o życiu, a także rozwijać zainteresowania czytelnicze.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Za namową Królowej Bajek wyruszyły w niezwykłą podróż czarodziejskim dywanem i przeżyły niezapomnianą przygodę. Rozwiązywały quizy bajkowe i uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce. Odgadywanie tytułów bajek, rozpoznawanie bajkowych obrazków nie stanowiło problemu. Dzieci przygotowały rysunki swoich ulubionych bohaterów oraz wykonały i ozdobiły ramki do obrazów. Prace były piękną ozdobą sal w tym szczególnym dniu.

Na koniec czekała na nich kolorowa niespodzianka -zabawy z magiczną chustą animacyjną. Dzieci bawiły się doskonale.

Tekst i zdjęcia:
Magdalena Krasulak

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.