Brygidka Otta ucz. kl. II wraz z chętnymi dziećmi z klas I-III naszej szkoły wzięła udział w konkursie plastycznym pt. „Choinka jak ze snu” (grudzień). Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Krasnem. W rezultacie praca plastyczna Brygidki zajęła I miejsce w kategorii wiekowej klas I-III. Jest to ogromna nagroda i wyróżnienie dla dziewczynki, także dla szkoły, bowiem był to XXII Wojewódzki Przegląd Dziecięcej Twórczości w Krasnem 2021 oraz bardzo duża liczba nadesłanych prac, aż 1655 artystów ze 160 placówek z terenu całego województwa oraz 5 zgłoszeń prywatnych. Tym bardziej wszyscy cieszymy się z tak znaczącego wyniku. BRAWO!

Serdeczne gratulacje dla uczennicy.

                                                                                 Dyrektor i Nauczyciele szkoły

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.