Dnia  21 czerwca 2021r. uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę do Krosna do parku trampolin High Jump. Celem wycieczki było aktywne spędzenie czasu oraz odbudowywanie więzi  po wielomiesięcznym nauczaniu zdalnym. Pod czujnym okiem nauczycieli, a przede wszystkim naszego wuefisty p. Pawła Króla uczniowie korzystali z szeregu atrakcji – trampolin akrobatycznych, liny, huśtawek oraz ściany wspinaczkowej. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się lina, na której można było  poczuć się  jak Tarzan w dżungli.

Po dwóch godzinach zabawy pojechaliśmy do kina na film familijny „Tom i Jerry”.  To był czas na to, by zregenerować siły po tak ogromnym wysiłku. Po filmie przyszła pora na czas wolny.

Czas bardzo szybko minął w miłej atmosferze, nikt się nie nudził, a wyjazd uważamy za udany.

tekst i zdjęcia: Agnieszka Wańca

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.