Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym w naszym przedszkolu dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w księżniczki, czarownice, kotki, superbohaterów, minionki, piłkarzy, smoków i innych. Przebierańcy świetnie się bawili biorąc udział w zabawach ruchowych, konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

Wszystkim zabawom towarzyszył uśmiech na twarzach, radość, a cały bal przebiegł w pozytywnej atmosferze.

Kamila Fedak

                                                                           

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mail: spbezmiechowa1@op.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.