W związku z obchodzonym Dniem Zakochanych 15.02 w naszym przedszkolu zostały zorganizowane walentynki.

W tym dniu dzieci miały za zadanie przyjść ubrane na czerwono. Nawet nasza sala zmieniła wystrój: na sznurku powieszono kolorowe pompony i czerwone balony w kształcie serc, a na oknach zostały przyklejone różne rozmiary serc.

Dzieci uczestniczyły w tematycznych zajęciach cukierniczych, dydaktycznych, plastycznych, ruchowych, a nawet eksperymentalnych. Podczas zajęć cukierniczych dzieci upiekły kruche ciastka w kształcie serduszek.

Na zajęciach plastycznych stworzyły piękne mozaikowe serca, które zostały wyeksponowane na naszej gazetce. Wykonały bardzo ciekawy eksperyment „Tańczące serduszka”.

To był bardzo udany i radosny dzień.

                                                                                          Kamila Fedak

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.