Dnia 9 lutego 2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Seniora organizowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Bezmiechowej Dolnej. Gości przywitał wierszykiem uczeń klasy I Filip Grzejszczyk. Następnie wystąpiła Natalia Wańca- uczennica klasy V, która zagrała dwa utwory na altówce.  Dzieci pod kierunkiem pani Zofii Przygórzewskiej,  podzielone na grupę młodszą i starszą zatańczyły kilka tańców  ludowych. Następnie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Manastercu.

Wszyscy artyści – zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Tekst i fot. Agnieszka Wańca

 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.