Po I semestrze nauki w naszej szkole nadszedł czas na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się 30 stycznia – w czwartek.

Tego dnia uczniom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Korytarz szkolny wyglądał inaczej niż na co dzień, udekorowany kolorowymi światełkami i rozbrzmiewający muzyką zamienił się w prawdziwą salę balową. Zachęcało to do wspólnej i szalonej zabawy.

Do szkoły przybyli niecodzienni goście: Supermen, Batman, policjant, Indianie, duch, czarodziejki… Były też księżniczki, biedronka, Królowa Śniegu, zebra, kot i różne inne stwory…

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, dobry humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli tańczyli wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. 

W II turze odbył się bal uczniów klas IV-VIII. Było mniej przebierańców, ale nie miało to większego wpływu na jakość zabawy. Tu również wszyscy świetnie się bawili i nawet chłopcy, którzy zazwyczaj „podpierają ściany” dali się namówić na wspólne tańce.  Muzykę serwował p. Radek Nosek, który nie dawał nikomu odpocząć, natomiast o regenerację sił zadbały Mamy z Rady Rodziców. To one zatroszczyły się o wspaniały poczęstunek.

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni. Przed nami czas II półrocza. Trzeba zabrać się do sumiennej pracy, aby zasłużyć na kolejną nagrodę.

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

szkoła: sp.bezmiechowa@elementarz.edu.pl
dyrektor: dyrektor.bezmiechowa@elementarz.edu.pl

www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.