9 stycznia uczniom naszej szkoły wizytę złożyła Delegacja z Politechniki Rzeszowskiej – mgr inż. Beata Staroń – Dyrektor ds. gospodarczych i osiedla studenckiego, Piotr Gardziński – Kierownik Akademickiego Ośrodka Szybowcowego w Bezmiechowej Górnej oraz Elżbieta Chabko, która reprezentowała studentów.

Przybyłych gości serdecznie powitała pani Dyrektor mgr Lucyna Matuszewska, następnie uczniowie odśpiewali hymn szkoły. Podczas spotkania dzieci zostały obdarowane prezentami ufundowanymi przez Politechnikę Rzeszowską. W dowód wdzięczności przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla Rektora prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego podziękowanie w formie pamiątkowej laurki. 

Oczekiwana wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. 

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mial: spbezmiechowa1@op.pl
www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.