Święta tuż, tuż, więc w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy dzieciom świąteczne warsztaty plastyczne. Przedszkolaki po kierunkiem pani Anny Bogdan zrobiły piękne, świąteczne stroiki na brzozie. Przy takim wystroju najbliższe święta na pewno będą wyjątkowe. Po trzech godzinach pracy, dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła. Warsztaty miały na celu kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz rozwijanie ekspresji plastycznej dzieci.

Serdecznie dziękujemy pani Ani, która przyczyniła się do zorganizowania i przeprowadzenia warsztatów.

 

Tekst i fot.: Joanna Latusek

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mial: spbezmiechowa1@op.pl
www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.