Andrzejki to idealna okazja nie tylko do wróżenia przyszłości, ale i ostatnia szansa przed Adwentem, aby urządzić huczną imprezę.

W związku z tym w naszej szkole 28 listopada odbyła się oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa, przygotowana przez Samorząd Szkolny pod opieką p. Pawła Króla i innych nauczycieli. Aby było ciekawiej ustalono, że „biletem wstępu” upoważniającym do wejścia na imprezę będzie … kapelusz. Każdy kto chciał wziąć udział w zabawie musiał przyjść w odpowiednim nakryciu głowy. Tematyka była dowolna, liczyła się pomysłowość.

Dyskoteka została podzielona na dwie tury. Najpierw bawiły się młodsze dzieci, następnie uczniowie  klas IV-VIII. W przerwie – zarówno jedni jak i drudzy – w celu wzmocnienia sił udawali się na poczęstunek.

Wśród tańców i zabaw nie mogło zabraknąć również wróżb. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Całą imprezę uświetniła fantastyczna muzyka, którą przygotowali członkowie Samorządu Szkolnego wraz z p. Radosławem Noskiem.

Uczniowie bawili się znakomicie. Byli zmęczeni, ale zadowoleni. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę.

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mial: spbezmiechowa1@op.pl
www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.