Dla każdego ucznia nowy rok szkolny wiąże się z planami i wyzwaniami, którym w trakcie nauki chce sprostać. Z takimi postanowieniami 2 września 2019 roku o godz. 8:00 uczniowie naszej szkoły przybyli na mszę św. do kościoła w Bezmiechowej, a następnie udali się do szkoły.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu szkolnego, uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20 dokonała pani dyrektor Lucyna Matuszewska, witając zaproszonych gości, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności tych nowych, wkraczających w mury naszej placówki. 

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty! Entuzjazm, zapał oraz optymizm i doskonałe warunki do nauki oraz rozwoju zapewnią nam w tym roku szkolnym z pewnością sporo sukcesów. Plan działania oparty na kontynuacji wielu projektów edukacyjnych, doskonała współpraca z rodzicami i gotowość do ciężkiej pracy na rzecz jak najlepszych wyników nauczania to zadania, którym szkoła chce sprostać. 

Życzymy wszystkim uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mial: spbezmiechowa1@op.pl
www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.