Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. To również pierwsze słowa każdego dziecka, dla którego rodzice to najważniejsze osoby w życiu. Należy więc pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

Dlatego też co roku w naszej szkole wychowawcy klas „0”- III oraz przedszkola pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca. Z tej właśnie okazji 24 maja 2019 roku w naszej szkole odbyła się ta piękna uroczystość.

Na początku Pani Dyrektor przywitała przybyłych rodziców ciepłymi słowami. Następnie wszystkie mamy i wszyscy tatusiowie mogli podziwiać swoje pociechy w przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli- wychowawców: p Kamili Fedak, p. Zofii Biskup, p. Janusza Kurconia, p. Joanny Latusek oraz p. Zofii Przygórzewskiej i p. Radosława Noska montażu słowno-muzycznym, tańcach oraz grze naszych pierwszoklasistów na keyboardzie.

Po części artystycznej rodzice wraz z dziećmi zostali poczęstowani słodkościami. Całe spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Rodzice byli wzruszeni i dumni ze swoich pociech. Ich troska i trud wkładany w wychowanie dzieci został w pełni wynagrodzony.

Tekst: Diana Marcyszyn

Comments are closed.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
Fundacji "Elementarz"
im. Szybowników Polskich
w Bezmiechowej Dolnej

Bezmiechowa Dolna 215
38-600 Lesko
tel. 134696461

e-mial: spbezmiechowa1@op.pl
www.spbezmiechowa.pl
Certyfikat
W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z klasą". Braliśmy udział w akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Aleksandra Kwaśniewskiego.